Goodgame Jump Jupiter – browserová plošinovka

Goodgame Jump Jupiter je trochu jiným žánrem, než na který jsme u her od Goodgame Studios zvyklí. Nejde o strategii, ale o klasickou arkádu či plošinovku nebo chcete-i skákačku ne nepodobnou snad všem známé herní klasice Super Mario. Ovšem, v případě Goodgame Jump Jupiter půjde o Super Maria vyleštěného do maximálního lesku a dokonalosti. A nebude samozřejmě chybět, stejně jako u ostatních titulů od Goodgame Studios, interakce s ostatními hráči v rozsáhlém online světě. A že půjde o výbornou zábavu, to si můžete být jistí. Ne nadarmo byl Goodgame Jump Jupiter vyhlášen nejlepší browserovu hrou roku 2010.

Hra začíná havárií Vaší kosmické lodi na jednom z Jupiterových měsíců a Vaším úkolem bude jej prozkoumat. V první řadě v rámci menšího tutoriálu budete plnit několik single player misí, díky kterým si osvojíte ovládání (slovo jump se v tomto případě více než hodí). Jakmile zvládnete první levely Goodgame Jump Jupiter, vyděláte nějaké peníze a získáte pár zkušeností, můžete si trochu vylepšit loď a nakoupit nějaké ty zbraně. Na čem je ale Goodgame Jump Jupiter založen, je především interakce s ostatními hráči. Najděte si proto pár přátel, se kterými budete prozkoumávat celou galaxii, bojovat s nepřátelskými civilizacemi a hlavně s ostatními hráči. A bude to zábavu na hodně dlouhou dobu.

Hra nabízí opravdu velkou variabilitu řešení herních questů. Můžete jít cestou síly, pořídit si zbraně, bomby, roboty a podobné vychytávky, nebo můžete jednotlivé questy projít vcelku bez násilí jen s použitím trochu logického myšlení. Je to jen na Vás! Právě svoboda pohybu a rozhodování je to, co dělá z Goodgame Jump Jupiter opravdu skvělý herní zážitek.

Vývojáři pro Vás připravili opravdu velkou spoustu vychytávek a překvapení. Svou postavičku si můžete upravit podle svých představ, čeká na Vás několik stovek různě obtížných levelů včetně vlastního editoru, spousta druh zbraní a doplňků a mnoho a mnoho dalšího. Co je ale na Goodgame Jump Jupiter to nej, je hráčská komunita čítající několik stovek tisíc hráčů. Jakmile se jednou zapojíte, cesta ven bude těžká a věřte mi, že se k této vynikající online hře budete velmi rádi vracet.

Příjemnou zábavu s Goodgame Jump Jupiter!