Goodgame Gangster - Mafiánem snadno a rychle

Hry a filmy s mafiánskou tématikou vždy patřily a patří k oblíbeným a vyhledávaným žánrům. Jinak tomu není ani v případě herního titulu Goodgame Gangster od známého studia Goodgame Studios. Ocitnete se v roli začínajícího gangstera, který začíná budovat svoji zločineckou kariéru. A věřte, že to nějaký ten pátek potrvá, než se dokáže posunout na úroveň, kdy ho budou ostatní mafiáni respektovat.

Představení hry Goodgame Gangster, dříve známé pod titulem Goodgame Mafia, nemá určitě smysl pro ty, co někdy na Facebooku zahlédli titul s obdobným jménem. Svého času jej hrály miliony lidí a nejinak je tomu i v případě Goodgame Gangster. Prostředí organizovaného zločinu zkrátka láká a proč do něj alespoň trochu nenahlédnout prostřednictvím této výborné online hry.

Goodgame gangster - cíl hry a ovládání

Jako začínající mafián absolvujete krátký tutoriál, který Vás seznámí se základy ovládání hry Goodgame Gangster. Pak Vás čeká cesta za kmotrem, který Vám bude dávat úkoly. Jejich splnění zabere určitý čas, resp. jednotku času či energie, která se postupně bude doplňovat. A to ke škodě hry občas trvá trochu moc dlouho. I když, plánování zločinu vždy nějaký čas zabere. S plněním úkolů bude pomalu postupovat v gangsterské hierarchii a s každým dalším splněným úkolem Vám hra otevře nové a nové možnosti. Pokud jste v minulosti zkusili některou z her od Goodgame Studios, určitě víte, o čem je řeč.

Ovládání hry je velmi jednoduché a intuitivní. Po absolvování základního tutoriálu budete vědět, kde a na co kliknout a zbytek zjistíte snadno během hry, která je opravdu uživatelsky velmi příjemně zpracovaná. S postupem času a se vzrůstajícím levelem se stanete silnějším a postupně založíte vlastní klan. Úkol je jasný, stát se v Goodgame Gangster tím nejmocnějším a nejrespektovanějším gangsterem. Nezapomeňte ovšem myslet na to, že i v minulosti si v podsvětí řada ostrých gangsterů myslela, že jsou na vrcholu a není cesty zpět. Ale je a jde to velmi rychle. Pokud chcete bát v Goodgame Gangster úspěšní, musíte hrát pravidelně. Výhodou je, že se můžete se svým přihlašovacím jménem a příjmením připojit odkudkoli. Hra se hraje přímo v prohlížeči bez nutnosti instalace. Připojte se ještě dnes do komunity milionů hráčů Goodgame Gangster. Zadejte své uživatelské jméno a heslo a vytvořte si unikátní postavu s unikátními vlastnostmi a dovednostmi, které budete postupně vylepšovat. Vše chce ale velkou trpělivost. Goodgame Gangster není typem hry se závratným tempem, nic to ale neubírá na hratelnosti a zábavě.

Samotnou hru Vám budou zpestřovat stovky questů neboli speciálních úkolů, jejichž splnění Vám umožní rychlejší postup nebo získáte extra suroviny.

Goodgame Gangster je stejně jako ostatní tituly Goodgame Studios interaktivní hrou, kde hraje důležitou součást komunikace s ostatními hráči. S nimi budete plánovat strategie, spojovat se ale také bojovat.

Hra samotná je absolutně zdarma, samozřejmě určité části a postup jdou urychlit, pokud chcete investovat peníze. Pokud ne, nevadí, můžete se postupně vypracovat úplně stejně, jen Vám to zabere trochu více času.

Příjemnou zábavu s Goodgame Gangster!