Goodgame Fashion – Online módní salón

Goodgame Fashion je dalším přírůstkem do rodiny Goodgame her. Jestli se zajímáte o módu a máte rádi multiplayerové hry, ve kterých můžete komunikovat a soupeřit s hráči z celého světa, bude Goodgame Fashion ten pravý herní titul pro Vás. V Goodgame Fashion si vyzkoušíte roli provozovatele módního salónu, budete zvát se kamarády z celého světa, navštěvovat jejich módní salóny a ve volném čase si jen tak popovídáte o módě. Skvělá představa ne? Ale tím Vaše úkoly v Goodgame Fashion rozhodně nekončí.

Samozřejmě jako provozovatel módního salónu musíte hlavně vydělávat peníze. Aby Váš salón přitáhl zákazníky, musíte ho upravit a zatraktivnit. A zákazníci u Vás pak budou rádi a opakovaně utrácet. A o to jde v první řadě. Vydělané peníze Vám umožní salón dále rozšiřovat a udělat z něj top módní značku ve Vašem městě.

Goodgame Fashion – Módní designérem snadno a rychle

Značná část hry je zaměřena na módní design. Jako provozovatel módního salónu budete v Goodgame Fashion přemýšlet a navrhovat nové série módního oblečení. Ze začátku sice budete mít omezené možnosti a jen nepočetný personál, postupně bude ale zaměstnanců s tím, jak budete svůj podnik rozšiřovat, přibývat. A vyjít vstříc všem požadavkům vašich zákazníků občas nebude nic moc jednoduchého. Stejně tak návrhářská práce je záležitost, které budete muset věnovat dost času. Od návrhu základní řady oblečení do výroby a prodeje uplyne jen pár minut, u složitějších záležitostí ale budete čekat i deset hodin. Jakmile bude nový model na světě, můžete jej předvést na Vaší modelce a začít prodávat. Zařazování nových modelů do prodeje je postupně docela zdlouhavé a tempo hry je v pozdějších fázích poměrně citelně pomalejší.

Hra má stejně jako ostatní produkty od studia Goodgame Studios velmi příjemné grafické zpracování s mnoha zábavnými detaily. Ovládání hry je velmi intuitivní a po krátkém úvodním tutoriálu se Goodgame Fashion naučíte bez problémů ovládat. Během hry si můžete pustit hudební doprovod podle svého gusta.

Celkově je Goodgame Fashion velmi zábavná online hra s minimálními požadavky. Instalovat nic nemusíte, hrajete přímo ve Vašem prohlížeči. I když je občas tempo hry poměrně pomalé, dá se na vše zvyknout a z Goodgame Fashion se může stát celkem dobrá návyková herní záležitost.

Příjemnou zábavu s Goodgame Fashion!