Goodgame Empire - online strategická hra

Goodgame Empire je jednou z nejlepších a nejhranějších online strategických her současnosti. Po celém světě se do online hry Goodgame Empire zapojily miliony hráčů. Zapojte se i Vy a zkuste vybudovat vlastní impérium v této vynikající online hře, která je navíc zcela zdarma.

Goodgame Empire je klasickým zástupcem tzv. browserových her, které jsou obecně na vzestupu. Zásadní výhodou je, že není potřeba žádná instalace, do svého počítače nebudete nic stahovat. Jen kliknete na hru a hrajete přímo v prohlížeči pod svým uživatelským jménem a heslem. Goodgame Empire si tak můžete zahrát na kterémkoli počítači a dokonce na svém smartphonu nebo tabletu.

Cíl hry Goodgame Empire

O co jde v Goodgame Empire? Určitě jste někdy toužili po tom, stát se vládci velkého impéria, rozhodovat o všem, řídit ekonomiku, budovat armádu a své panství rozšiřovat. To vše Vám online hra Goodgame Empire nabízí. Začnete na svém malém hradu, budete se muset postarat o přísun surovin, zajistit fungování ekonomiky a postupně investovat do armády. Z Vašeho malého zapomenutého hradu se může stát, pokud budete opravdu úspěšnými vládci Vaší online země, hlavní město rozsáhlého impéria. Čeká Vás tavba budov potřebných pro produkci surovin a výrobu zboží a zbraní, vylepšování hradeb, které Vám pomohou odrazit nepřátelské útoky, budování strážních věží, dílen na výrobu zbraní a samozřejmě budování armády jak na obranu, tak na expanzi. A v Goodgame Empire rozhodně bude o co bojovat a hlavně s kým bojovat. Goodgame Empire se odehrává v alternativním historickém online světě s tisíci hráči z mnoha zemí světa. Proti nim budete bojovat, bránit se, tvořit s nimi aliance, zkrátka počínat si jako správný vládce impéria. Nějakou chvilku to sice potrvá, ale pamatujte, že ani Řím nebyl postaven za jediný den.

Hra Goodgame Empire je opravdu komplexní online strategií. Vše se samozřejmě, tak jako ve skutečném světě, točí kolem surovin. V Goodgame Empire jsou základními surovinami jídlo, kámen a dřevo. Abyste mohli těžit dřevo, musíte postavit dílnu dřevorubce, k produkci jídla potřebujete farmy a kámen zajistí kameník. Pokud máte k dispozici dostatek zdrojů, můžete své budovy v Goodgame Empire postupně vylepšovat. Myslet samozřejmě musíte i na své poddané, kteří budou platit daně, ze kterých pak budete v této online strategické hře budovat armádu. Veškeré činnosti musíte postupně nastavit tak, aby vše fungovalo co nejefektivněji a Vy jste mohli vybudovat tu nejsilnější armádu. K tomu budete samozřejmě muset postavit celou řadu vojenských budov. Jakmile budete mít k vycvičenou armádu, můžete se pustit do expanze za hranice Vašeho hradu.Vždy musíte ale zvolit tu správnou strategii, abyste bitvu vyhráli.

Samotnou hru Vám budou zpestřovat stovky questů neboli speciálních úkolů, jejichž splnění Vám umožní rychlejší postup nebo získáte extra suroviny.

Přidejte se k milionům hráčů z celého světa ještě dnes a vrhněte se do úžasného světa online strategické hry Goodgame Empire!

Tuto hru můžete hrát také přes celou obrazovku zde.