Goodgame Empire – videa ze hry

Pro základní seznámení se strategickou hrou Goodgame Empire doporučuji projít si návod na našich stránkách. Nejde o komplexní manuál, kterého se budete držet po celou dobu hry, ale výborně poslouží pro hráče, kteří se s hrou teprve seznamují. Ti, z Vás, kteří dávají přednost herním videím, si přijdou na své na této stránce. Pokud vládnete dobrou angličtinou, jste ve výhodě, protože hledání kvalitního herního videa o Goodgame Empire v mateřském jazyce českém je jako hledání jehly v kupce sena. Nu, posuďte sami.

Goodgame Empire - česká herní videa

In-game videa v češtině o Goodgame Empire, to je opravdu slabota. Najít slušně zpracované herní video o této populární strategii je na Youtube opravdu o nervy a člověka docela překvapuje, co lidé vypuští do světa. Tvůrci často nešetří vulgarismy a to v množstvím větším než velkém. Snažil jsem se tento typ videí odfiltrovat, pokud mi něco ukouzlo, omlouvám se.

Tady je první relativně slušný počin od uživatele FlyGun, který se řadí mezi ty řekněme lepší, pokud odhlédnete od poněkud specifického smyslu pro humor a vyjadřování:

Že by se jednalo o super herní video, to se rozhodně říci nedá, ale, alespoň něco. Z několika málo dostupných videí o Goodgame Empire jsem vybral ještě následující dvě videa. Podle autora, který hodlá tvořit další a další herní videa o Goodgame Empire, bude mít série nakonec nějakých deset pokračování. Odhlédněte trochu od vyjadřování a pokusů o vtipné hlášky a věnujte pozornost spíše hře samotné:

Postupně sem budu přidávat další herní videa. Případně, dovolí-li čas, vytvořím nějaký vlastní in-game počin.

Goodgame Empire - zahraniční videa

Co se týče zahraničních videí o strategii Goodgame Empire, tady je situace přeci jen lepší. Po zadání hesla Goodgame Empire do Youtube se objeví tisíce videí v mnoha světových jazycích. Dominuje němčina a angličtina. První vynechávám, ne kvůli porozumění, ale prostě ten jazyk nemám rád :-) V Angličtině se ale herních videí najde více než dost. Prvním, které doporučuji, je videorezence od TheMMODen. Osmnáct minut perfektní angličtiny stojí za to:

A nakonec pár videí od uživatele SuperSchooler. Kromě zákadního popisu hry Goodgame Empire se naučíte i několik zajímavých herních tipů, které během hraní této báječné strategie určitě využijete:

SuperSchooler nahrál videí o Goodgame Empire celou sérií resp. několik sérií. Pokud Vás zaujal jeho styl popisu hry, podívejte se na další videa na jeho kanál na Youtube.

Příjemnou zábavu při hraní Goodgame Empire!