Goodgame Disco – Šéfem nočního klubu

Žijete spíše v noci než ve dne? Milujete noční život? Že ne? Ale no tak, noční kluby a diskotéky má rád snad každý (tedy, alespoň v určitém věku). Co si ale místo pouhých návštěv zkusit jeden takový noční klub řídit? Přesně tohle Vám nabízí jedna z nejoblíbenějších her od Goodgame Studios a sice Goodgame Disco.

Jde o velmi chytlavou manažerskou strategii a u Goodgame Disco určitě probdíte pár nocí. Výhodou oproti návštěvám nočních podniků je, že moc neutratíte, tedy pokud nebudete sami chtít.

Goodgame disco - budovatelská strategie

Goodgame Disco je vynikající online manažerská hra. Budete mít možnost otevřít si svůj disco club, pokusit se prorazit v konkurenci ostatních a stát se tím nejvyhledávanějším a nejnavštěvovanějším klubem široko daleko. A Goodgame Disco Vám nabízí opravdu mnoho možností, jak svůj noční podnik vylepšovat a stále posouvat dopředu. V Goodgame Disco budete řídit opravdu vše, od profese DJ, který bude vybírat ty nejlepší hity pro noční party až po barmana, který bude mixovat ty nejlepší drinky (které samozřejmě budou stát nejvíce peněz).

Co je Vaším úkolem? To je jednoduché, udělat z Vaší Goodgame Disco top klub a k tomu budete potřebovat jednu maličkost – návštěvníky. Budete vše upravovat a vylepšovat tak, aby se do Vašeho klubu hrnuly davy lidí. A kam se hrnou davy lidí, hrnou se i celebrity, které se potřebují ukázat. A přesně o tohle se musíte snažit i v Goodgame Disco. Čím lepší klub, tím více návštěvníků, čím více návštěvníků, tím více celebrit a čím známější celebrity k Vám přijdou, tím více návštěvníků opět přitáhnout. Jednoduché, ne?

Goodgame Disco nabízí opravdu mnoho možností, jak dosáhnout úspěchu. Neexistuje jen jedna cesta vedoucí k tomu, abyste ovládli noční scénu ve městě. Najděte si svůj vlastní styl, kupte do klubu pořádné audio vybavení, pořiďte si ten nejlepší taneční parket ve městě, zkrátka udělejte z Vašeho klubu takový, o kterém se bude mluvit v celém okolí.

Goodgame Disco je, jak jsem napsal na začátku, manažerská strategie a velmi důležitou roli v ní hraje kontakt s ostatními hráči stejně, jako je tomu ostatních her od Goodgame Studios. Zkuste pozvat své přátele do Vašeho nočního klubu a na oplátku se podívejte do jejich podniku. Sbírejte postupně zkušenosti, které proměníte v nové vybavení a rozšíření Vašeho online disco clubu.

Goodgame Disco nabízí opravdu mnoho zábavy na hodně dlouhou dobu a ze hry se může snadno stát jedna z herních návykovek. Hra je graficky velmi příjemně zpracovaná a intuitivním ovládáním, které si velmi rychle bez problémů osvojíte.

Příjemnou zábavu s Goodgame Disco!