Goodgame Café - Manažerem online kavárny

Také jste někdy toužili po tom, vést si vlastní kavárnu? Starat se o zákazníky, plánovat menu a nabídku nápojů, jednat s dodavateli surovin a snažit se o to, aby se zákazníci vraceli a své peníze u Vás pravidelně utráceli? Pokud je odpověď ano, je online manažerská strategická hra Goodgame Café to pravé pro Vás.

Z pohodlí svého domova si můžete vyzkoušet vést svou vlastní kavárnu přímo ve Vašem prohlížeči. Zhostěte se role kavárníka a vyzkoušejte si bezvadnou online browserovou hru od Goodgame Studios.

Goodgame Café – cíl hry

Cíl hry Goodgame Café je v podstatě velmi jednoduchý, a sice uspět se svou kavárnou na trhu, nenechat se porazit od konkurence a stále vydělávat peníze. Ve hře začnete s malou kavárnou se základním vybavením a nabídkou několika jídel a nápojů. Z toho musíte sestavit nějaké dobré menu a připravit jej pro své zákazníky. Zpočátku bude stačit několik salátů, postupně přijde na řadu složitější jídelní a nápojový lístek.

Jako manažer kavárny budete nakupovat různé suroviny a z nich budete postupně vařit a připravovat všechny pochutiny pro Vaše zákazníky. A pozor na to, zákazníci jsou často zmlsaní a musíte se hodně snažit, aby jim chutnalo a aby se do Vaší kavárny vraceli. Udělejte z Vaší malé kavárničky postupně centrum setkávání všech lidí z Vašeho města. Ale nepůjde to hned, vybudovat si dobré jméno a dobrou reputaci dá opravdu dost práce nejen v reálném světě, ale i v online prostředí hry Goodgame Café.

Receptů a nápojů, které budete pro své zákazníky připravovat v Goodgame Café, je opravdu nepřeberné množství. Ne všechny ale budete mít k dispozici od začátku. Postupně se budete učit nové a nové postupy s tím, jak budete ve Vaší online kavárně získávat zkušenosti. Čím více zkušeností nasbíráte, tím více receptů Vám hra postupně zpřístupní. A nejde jen o recepty a nápoje, nakupování surovin a kasírování peněz od zákazníků. Ve Vaší kavárně se lidé musí cítit pokud možno dobře. A aby se dobře cítili, musíte pro ně vytvořit příjemné prostředí. Vaší kavárničku si tak budete postupně upravovat a vylepšovat, nakupovat doplňky a plnit různé úkoly.

Hra se ovládá myší, vše je velmi intuitivní, ostatně, stejné jako u ostatních her od herního vývojáře Goodgame Studios, Na začátku hry absolvujete tutoriál pro začátečníky, který je samozřejmě kompletně v češtině. Hra Goodgame Café se hraje přímo v prohlížeči po zadání Vašeho uživatelského jména a hesla. Není potřeba žádná instalace a stahování souborů do Vašeho počítače.

Příjemnou zábavu s Goodgame Café!