Goodgame Big Farm – staňte se managerem vlastní farmy

Goodgame Big Farm je jednou z nejúspěšnějších online browserových her, které si můžete zahrát ve svém prohlížeči. Pokud Vás představa farmaření láká a někdy jste nějakou online hru o farmaření zkusili, Goodgame Big Farm bude to pravé pro Vás. Z pohodlí svého domova se můžete ujmout řízení Vaší vlastní farmy a z malého zemědělce můžete časem vypiplat farmářský kolos. Goodgame Big Farm nabízí skutečně rozsáhlé možnosti ovládání a herní zábavu na mnoho a mnoho hodin.

Goodgame Big Farm je opravdu komplexním online simulátorem farmy. Řídit a ovládat budete moci vše od starání se o hospodářská zvířata, pole s různými plodinami po spolupráci a soutěžení s mnoha hráči z celého světa. Podle aktuálních statistik se Goodgame Big Farm řadí mezi nejúspěšnější herní tituly s téměř třiceti miliony hráči z celého světa.

Ovládání hry Goodgame Big Farm

Kontrolovat ve hře můžete opravdu širokou škálu záležitostí, kontrolovat produkci a pěstování všech možných výrobků a zemědělských produktů. Vypěstujete jednu plodinu, prodáte ji, nebo ji dále zpracujete, prodáte a vyděláte peníze na nové a moderní vybavení, nová vylepšení a nové plodiny či nová hospodářská zvířata. Postupně tak nastavíte perfektivně fungující ekonomiku celé vaší online farmy. Důležitou součástí této online hry je interakce s okolím. Ve hře se pohybují skutečně tisíce spoluhráčů a protivníků a Vaším úkolem je, ekonomicky je porazit a uspět na trhu Goodgame Big Farm. Ovládání hry je opravdu jednoduché a intuitivní. Po krátkém úvodním tutoriálu budete schopni vše v pohodě ovládat pomocí myši.

Ve hře nejde jen o pěstování a starání se o zvířata. Součástí Goodgame Big Farm je samozřejmě ekonomická expanze. Svou farmu můžete postupně rozšiřovat, vylepšovat, veškeré její činnosti postupně zefektivňovat a starat se také o své zaměstnance, kteří se na Vaší online farmě musí cítit opravdu šťastní. Čím lépe se budou cítit, tím lépe a efektivněji budou pracovat, což je potřeba zejména při rozšiřování farmy, kdy potřebujete zaměstnat další a další pracovníky.

Hra je graficky opravdu výborně zpracovaná, podívat se můžete na mnoho detailů. Pokud Vám nebude stačit základní herní plocha, stačí přepnout na režim celé obrazovky a užít si Goodgame Big Farm opravdu naplno.

Goodgame Big Farm patří mezi tzv. browserové hry. Nemusíte nic stahovat, nic instalovat, hrát můžete přímo ve Všem prohlížeči z kteréhokoli počítače, pokud máte zrovna chvilku času na odpočinek při této vynikající farmářské hře. Jediné, co potřebujete, je jméno a heslo, které zadáte při úvodní registraci. Snazší už to opravdu být nemůže. Příjemnou zábavu při online farmaření v Goodgame Big Farm!